top of page

Hidrolik Pompa - Motor - Valf Tamiri    Yerinde Arıza Tespit ve Servis       Test Hizmeti

        Atlas Hidrolik olarak Hidrolik Pompa, motor ve valf tamir-bakım hizmetlerinin yanı sıra Yerinde arıza ve servis hizmetleri verilmektedir. Malzemelerinizin tamiri için gerekli işlem sırası belirlendikten sonra sizlere en uygun fiyat ve en kaliteli malzeme teklifleri sunulmaktadır. Tamir işlemi gerçekleştirildikten sonra kesinlikle test ünitemizde gerekli ayarlamaları yapıldıktan sonra siz mişterilerimize teslim edilmektedir.

           Orijinal parça stoğu ile çalışılan servisimizde bulunan yetişmiş teknik elemanlar, müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet almalarını sağlamaktadır. Firmamız, hidrolik sektöründe yer alan neredeyse bütün marka ürünlerin bakımını hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktadır.

 

           Müşteri odaklı yaklaşımı ile, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Atlas Hidrolik, benimsediği “kaliteli ve hızlı hizmet” anlayışıyla da bunu her zaman desteklemektedir.

            Firmamız konusunda uzman ekibiyle her türlü hidrolik arızalarınızın tamir ve bakımını üstlenmektedir. İş makinelerinize yerinde(Yurtiçi ya da yurtdışı) arıza tespiti ile en ekonomik ve en hızlı çözümleri sizlere sunmaktadır.

bottom of page